September 20, 2023

Co można znaleźć na drogeryjnych pułkach? Niektóre produkty mogą Cię zaskoczyć

Co można znaleźć na drogeryjnych pułkach? Niektóre produkty mogą Cię zaskoczyć

Drogeria to sklep, w którym znaleźć można mieszaninę wielu produktów, gadżetów oraz rzeczy. Odnaleźć tam można zarówno produkty do prania, dla dzieci, artykuły spożywcze, jak i oczywiście ogrom kosmetyków, od których uginają się sklepowe pułki.

Jednak czy znasz wszystkie produkty, jakie można tam kupić? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie ciekawy produkty znaleźć można na sklepowych regałach, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszym artykułem. Niektóre z nich mogą Cię naprawdę zaskoczyć.

Co nowego w dziale chemicznym?

W dziale chemicznym w drogerii odnaleźć można oczywiście wszelkie płyny do prania, proszki, kapsułki, wybielacze, płyny do czyszczenia toalet czy kuchni, jak i inne produkty, które należą do tak zwanej chemii gospodarczej. Jednak czy znasz wszystkie z tych produktów? Niektóre z nich to zupełne nowości, które zdecydowanie warto poznać. Do grona nowinek zaliczyć można z pewnością listki do prania. Są to produkty często hipoalergiczne, wegańskie i biodegradowalne, czyli takie, które nie zaśmiecają naszego środowiska naturalnego. Taki listek wystarcz włożyć do bębna pralki i ustawić program piorący. Produkt ten sprzedawany jest najczęściej w papierowym kartoniku, dzięki czemu nie generujemy dodatkowych plastikowych śmieci.

Jakie nowe produkty znaleźć można w dziale z pielęgnacją?

Produkty takie jak naturalne mydła w kostce z pewnością Cię nie zaskoczą, jednak warto przyjrzeć się im na nowo, gdyż pojawiają się produkty o coraz to bardziej ulepszonych formułach. Jakie jeszcze nowinki znaleźć można na drogeryjnych pułkach? Z pewnością jest to puder do kąpieli lub pod prysznic, nazywany też proszkiem. Delikatne drobinki tego produktu spienić można bezpośrednio na ciele lub na rękach i rozprowadzić po całej skórze. W zależności od marki kosmetyk ten przeznaczony jest najczęściej dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień. Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z etykietą produktu i wybrania dla siebie najlepszej opcji.

Nowinki do pielęgnacji twarzy

Jeśli lubisz dbać o skórę swojej twarzy, koniecznie zatrzymaj się przy dziale z kosmetykami do jej pielęgnacji i sprawdź, co nowego w trawie piszczy.  Marki co chwila prześcigają się w nowościach lub odświeżonych wydaniach znanym nam już produktów. Na co warto zawiesić oko? Z pewnością na maseczkę w słoiczku, peeling czy serum do twarzy. Warto przyjrzeć się także urządzeniom, które wspomagają oczyszczanie twarzy, czyli wszelkiego rodzaju szczoteczki, a także rollerom masującym.

Zachęcamy Cię do odwiedzenia drogerii – tej stacjonarnej lub internetowej i zapoznania się z nowościami, jakie można w niej znaleźć.