July 18, 2021

Czy Twoje ciało jest gotowe na wakacyjny sezon?

Czy Twoje ciało jest gotowe na wakacyjny sezon?

Lato to piękny okres, w którym większość z nas uda się na długo wyczekiwany urlop. Bez względu na to czy planujemy wypoczywać na tropikalnej wyspie czy wybierzemy bliższy kierunek, na pewno każda z Pań marzy o tym, by pięknie prezentować się w bikini. Upały sprzyjają noszeniu kolorowych, zwiewnych sukienek oraz krótkich spódniczek. Do wakacyjnego wyjazdu warto odpowiednio się przygotować by wyglądać seksownie i czuć się pewnie siebie.

Zadbane i piękne dłonie - to takie proste!

Pielęgnację warto zacząć od dłoni. Skóra na naszych rękach bywa przesuszona i często zapominamy o jej pielęgnacji, albo po prostu się do tego nie przykładamy. O jej kondycję należy dbać regularnie o każdej porze roku. Latem narażona jest na szkodliwe promieniowanie słoneczne, natomiast zimą niszczą ją niskie temperatury, śnieg oraz silny wiatr. Dobrze nawilżający krem do rąk powinien być stosowany minimum dwa razy dziennie. Możemy pielęgnacje wzbogacić o peelingi oraz stosować olejki, które odżywią skórę. Na wakacje warto pomyśleć o jakimś ładnym manicure. Do tego niezbędny jest zestaw urządzeń, w tym frezarka kosmetyczna, która pomoże przy usunięciu hybrydy. Latem możemy zaszaleć ze wzorkami i kolorami, by nasze dłonie przyciągały uwagę.

Przygotuj ciało na bikini

Kolejnym ważnym elementem jest przygotowanie naszego ciała na plażę. Najpierw musimy skutecznie pozbyć się owłosienia. Najlepiej zakupić dobrej jakości podgrzewacz do wosku wraz z plastrami. Zabieg ten stanowi jedną z bardziej skutecznych metod usuwania włosków z naszego ciała. Ponadto jest bezpieczny, naturalny i szybki w wykonaniu. Gładka skóra utrzymuje się nawet przez kilka tygodniu. Depilację warto zaplanować co najmniej kilka dni przez wyjazdem. Skóra od razu po zabiegu może pozostawać lekko zaczerwieniona i nie powinno wystawiać się jej na słońce. Pamiętajmy również o zabraniu ze sobą kremu z filtrem UV, który powinniśmy stosować nie tylko w słoneczne dni.

Piękna fryzura – zrób to sama!

Chcemy by nie tylko nasze ciało pięknie się prezentowało, ale i fryzura była nienaganna. O nią także możemy zadbać samodzielnie, bez pomocy fryzjerki. Warto zaopatrzyć się w nożyczki oraz trymery do włosów. Nie każda z Pań jest na tyle odważna by samodzielnie pomalować włosy, więc gdy nie czujemy się pewnie w tym zadaniu, lepiej powierzyć je profesjonalistom. Latem włosy są mocniej wysuszone, więc warto regularnie stosować odżywkę oraz olejki do włosów. To bardzo ważne, gdy nie chcemy zmagać się z rozdwojonymi końcówkami i pragniemy by nasze włosy lśniły.